Budownictwo wielorodzinne

Budownictwo wielorodzinne w dzisiejszych czasach to wyzwanie dla inwestora i generalnego wykonawcy pod kątem optymalizacji kosztów, szerokich i specyficznych norm energetycznych, norm jakościowych i bezpieczeństwa. Staramy się o zaspokojenie potrzeb mieszkańców w stawianych przez nas budynkach na wszystkich etapach - rozpoczynając już na etapie projektowania, a na obsłudze pogwarancyjnej kończąc.

Budownictwo przemysłowe

BBudowa hal magazynowych, produkcyjnych, usługowych i serwerowni to ogromne wyzwanie między innymi w zakresie logistyki, parku maszynowego, zaplecza socjalnego i wiedzy technicznej. W tych dziedzinach nasza firma sprawdza się doskonale, co już nie raz udowodniliśmy na naszych realizacjach.

Budownictwo jednorodzinne

Budownictwo jednorodzinne jest częścią naszej oferty kierowanej w szczególności do inwestorów, którzy są w posiadaniu nieruchomości gruntowej lub chcieliby razem z nami taką nieruchomość nabyć, aby wybudować osiedle domów a następnie sprzedać je klientom indywidualnym. Jednak nie ograniczamy się i wykonujemy również domy jednorodzinne dla klientów indywidualnych. Jesteśmy pasjonatami nietuzinkowej architektury i taką też lubimy wykonywać najbardziej.

Copyright © Devanco.pl - Tworzymy Twoją Przestrzeń | design by Yakuza®